Alytaus kolegija (AK)

Alytaus kolegija – vienintelė aukštojo mokslo institucija Alytaus regione, įkurta 2000 metais. Alytaus kolegijos istorija ir patirtis sukaupta bei vertybės puoselėjamos nuo 1960 metų, kai čia buvo įkurtas Alytaus mechanikos technikumas, vėliau reorganizuotas į Alytaus politechnikumą. Keičiantis mokyklos profiliui, vyko visų procesų modernizacija, buvo įgyvendinami dinamiški kokybės užtikrinimo reikalavimai, ženklia tapo akademinės bendruomenės erudicijos ir kompetencijų pažanga.

2012 m. Alytaus kolegijos tarptautinis pripažinimas įteisintas ir mokykla tapo akredituota tarptautinėje erdvėje maksimaliam 6-erių metų laikotarpiui su aukščiausiais įvertinimais.

Alytaus kolegijos absolventai didžiuojasi, kad jų diplomas yra pripažįstamas ne tik Lietuvoje, o ir užsienyje, nes jo priedėlis pažymėtas specialia diplomo priedėlio etikete, į kurią teisę Alytaus kolegija įgijo Europos Komisijos sprendimu. Tai liudija, kad Alytaus kolegija yra gavusi labai aukštą Europos Komisijos įvertinimą, atspindintį Alytaus kolegijoje teikiamų žinių ir kompetencijų kokybę, tarptautiškumą. Skaityti plačiau.

Kontaktinė informacija

Adresas Seirijų g. 2, LT-62114, Alytus
Tel. (8 315) 65 013
El. paštas: priemimas@akolegija.lt
Tinklalapis: alytauskolegija.lt
Facebook: Alytaus kolegija
Priėmimo taisyklės peržiūrėti
Fakultetai: inžinerijos ir biomedicinos fakultetas, informacijos ir ryšių technologijų fakultetas