Interjero dizainas

Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakultetas

Mokymo įstaigaVilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakultetas
Studijų krypties grupėMenai
Studijų kryptisDizainas
Būtinas minimalus išsilavinimasVidurinis išsilavinimas
Studijų forma ir trukmėNuolatinė - 4 (metais)
Kreditai240
Programos kodas6121PX017
Įstaigos adresasDaržų g. 18, Klaipėda
Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakultetas

Programos aprašymas

Interjero dizaino bakalauro studijų programa skirta rengti interjero dizainerius, įsisavinusius interjero dizaino, architektūros ir dailės pagrindus, esmines kultūros raidos istorines ypatybes, gebančius taikyti naujausius pasiekimus ir pasirinkti tinkamiausius metodus inicijuojant, organizuojant ir valdant kūrybinius projektus, dirbti individualiai ir komandoje, t. y., savarankiškai kurti - projektuoti ir įgyvendinti kūrybines idėjas, taikant specialybės ir kitus meninės raiškos būdus, analizuojant ir interpretuojant, vertinant ir įtakojant savo specialybės procesus, jų vietą bendrame kultūros kontekste.
Interjero dizaino bakalauro programa užtikrina šių studijų absolvento profesinį pasirengimą savarankiškai kūrybinei veiklai interjero srityje, suteikia galimybę įsilieti į kūrybinį procesą architektūriniame ir (arba) dizaino kolektyve. Platus universitetinio lygio meno srities išsilavinimas sudaro prielaidas bendradarbiauti ir kitose meninės kūrybos kryptyse.
Pagrindinis interjero dizaino bakalauro studijų programos Klaipėdoje tikslas - išugdyti specialistą, gebantį kurti tiek Lietuvos, tiek pasaulio konkurencinėje aplinkoje. Studijų programa siekiama „užauginti“ profesionalą, modernų dizainerį, įsisavinusį interjero dizaino, architektūros ir dailės pagrindus. Gebantį ne tik projektuoti, bet ir įgyvendinti kūrybines idėjas, mokantį dirbti ne tik individualiai ar komandoje, bet ir bendradarbiaujant su gretutinių specialybių atstovais. Baigę interjero dizaino bakalauro studijas, absolventai galės tęsti mokslus giminingo profilio magistrantūroje VDA katedrose bei kitose tos pačios krypties mokymo įstaigose Lietuvoje ar užsienyje.
Profesionalus dėstytojų kolektyvas užtikrina puikią mokymo ir įgūdžių įgijimo metodiką.

Panašios programos kitose mokymo įstaigose