Įvietintas menas

Vilniaus dailės akademija

Mokymo įstaigaVilniaus dailės akademija
Studijų krypties grupėMenai
Studijų kryptisDailė
Būtinas minimalus išsilavinimasVidurinis išsilavinimas
Studijų forma ir trukmėNuolatinė - 4 (metais)
Kreditai240
Programos kodas6121PX021
Įstaigos adresasVilnius, Maironio g. 6
Vilniaus dailės akademija

Programos aprašymas

Įvietinto meno bakalauro studijų tikslas - ¬suteikti, reikalingų žinių ir įgūdžių bei įgyjant universitetinį humanitarinį išsilavinimą, ugdyti profesinius įgūdžius, gebėjimą ateityje pritaikyti įgytas žinias, tiek individualioje kūrybinėje, tiek kolektyvinėje veikloje, o taip pat suteikti galimybę tęsti studijas antroje ir trečioje pakopose.
Įvietinto meno programa ugdo individualaus meninio stiliaus ir pasaulėžiūros pagrindus įgijusį menininką, gebantį dirbti savarankiškai ar kūrybiniame kolektyve su architektais, restauratoriais, kuratoriais, užsakovais, galeristais. Programa parengia absolventus dirbti šiuolaikinio meno erdvėje, galinčius pagrįsti savo idėjas ir jų perteikimo būdus tiek specialistams, tiek plačiajai visuomenei.
Programos absolventai geba naudotis klasikinėmis ir šiuolaikinėmis sieninės tapybos, vitražo, molbertinės tapybos technikomis kurdami tiek šiuolaikinės architektūros erdvėse, tiek paveldo objektuose, užsiimti individualia menine kūrybine veikla, dalyvauti respublikinėse ir tarptautinėse parodose, projektuose (vitražo, mozaikos, tapybos, piešinio ir kt. parodos/konkursai/simpoziumai), tęsti studijas antroje studijų pakopoje.

Panašios programos kitose mokymo įstaigose