Grafinis dizainas

Vilniaus dailės akademija

Mokymo įstaigaVilniaus dailės akademija
Studijų krypties grupėMenai
Studijų kryptisDizainas
Būtinas minimalus išsilavinimasVidurinis išsilavinimas
Studijų forma ir trukmėNuolatinė - 4 (metais)
Kreditai240
Programos kodas6121PX016
Įstaigos adresasVilnius, Maironio g. 6
Vilniaus dailės akademija

Programos aprašymas

Grafinio dizaino programos tikslas – rengti aukštos kvalifikacijos plataus profilio grafikos dizainerius profesionalus pramonei, prekybai, leidybai ir el. leidybai, paslaugų sferai, kūrybinėms industrijoms, kurie gebėtų kurti grafinio dizaino objektus, susijusius su įvaizdžių, identitetų ir vizualinės informacijos projektavimu bei pateikimu įvairių produktų, paslaugų rinkoms tradicinėse, virtualiosiose bei interaktyviose medijose.
Absolventai geba kurti grafinio ir komunikacinio dizaino objektus, susijusius su įvaizdžių, identitetų, vizualinės informacijos projektavimu bei pateikimu įvairių produktų, paslaugų rinkoms tradicinėse, virtualiosiose bei interaktyviose medijose. Programoje akcentuojami tvirti profesiniai ir akademiniai ryšiai su geriausiomis Europos dizaino mokyklomis bei Lietuvos įmonėmis. Absolventai geba tikslingai taikyti žinias ir yra susiformavę profesionalų grafikos dizainerio požiūrį į specialybę. Taip pat ne tik geba taikyti naujausias technologijas susijusias su grafiniu dizainu, bet ir turi žinių, kaip įsilieti į darbo rinką, dirbti su verslu.
Baigę bakalauro programą absolventai gali dirbti reklamos, dizaino agentūrose, leidyklose, redakcijose, vidiniuose įstaigų dizaino ir rinkodaros padaliniuose. Sparčiai besiplėtojantis el. verslas ir technologinės galimybės plečia lokalinės erdvės ribas ir leidžia absolventams dirbti visame pasaulyje (on-line) iš savo darbo studijų.

Panašios programos kitose mokymo įstaigose