Nekilnojamojo turto brokerio modulinė profesinio mokymo programa

Šiaulių technologijų mokymo centras

Mokymo įstaigaŠiaulių technologijų mokymo centras
Studijų krypties grupėVerslas ir administravimas
Studijų kryptisDidmeninė ir mažmeninė prekyba
Būtinas minimalus išsilavinimasVidurinis išsilavinimas
Studijų forma ir trukmė Grupinio mokymosi - 0.6 (metais)
Programos kodasT43041602
Įstaigos adresas
Šiaulių technologijų mokymo centras

Programos aprašymas

Nekilnojamojo turto brokerio modulinė profesinio mokymo programa skirta parengti kvalifikuotam nekilnojamojo turto brokeriui, kuris gebėtų savarankiškai stebėti nekilnojamojo turto rinką, ją analizuoti, rinkti, kaupti ir analizuoti informaciją apie nekilnojamojo turto objektus. Vertinti pirkėjų, nuomininkų poreikius, bendrauti su klientais, kurti ir palaikyti verslo santykius. Konsultuoti nekilnojamojo turto pirkimo, pardavimo, nuomos, paskolų bei susijusių mokesčių klausimais. Paruošti nekilnojamojo turto sutartis, dokumentų projektus, įforminti sandorį ir šalių atsiskaitymo būdus.

Panašios programos kitose mokymo įstaigose

Įstaigos pavadinimas Programos pavadinimas Studijų krypties grupė Studijų kryptis Studijų forma ir trukmė
Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras E. pardavėjo-konsultanto modulinė profesinio mokymo programa Verslas ir administravimas Didmeninė ir mažmeninė prekyba Grupinio mokymosi - 1 (metais)
Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras Nekilnojamojo turto brokerio modulinė profesinio mokymo programa Verslas ir administravimas Didmeninė ir mažmeninė prekyba Grupinio mokymosi - 20 (savaitėm)
Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras E. pardavėjo-konsultanto modulinė profesinio mokymo programa Verslas ir administravimas Didmeninė ir mažmeninė prekyba Grupinio mokymosi - 1.5 (metais)
Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras Pardavėjo konsultanto modulinė profesinio mokymo programa Verslas ir administravimas Didmeninė ir mažmeninė prekyba Grupinio mokymosi - 0.7 (metais)
Klaipėdos turizmo mokykla Pardavėjo konsultanto modulinė profesinio mokymo programa Verslas ir administravimas Didmeninė ir mažmeninė prekyba Grupinio mokymosi - 0.7 (metais)
Marijampolės profesinio rengimo centras E. pardavėjo-konsultanto modulinė profesinio mokymo programa Verslas ir administravimas Didmeninė ir mažmeninė prekyba Grupinio mokymosi - 1.5 (metais)
Marijampolės profesinio rengimo centras Pardavėjo konsultanto modulinė profesinio mokymo programa Verslas ir administravimas Didmeninė ir mažmeninė prekyba Grupinio mokymosi - 1 (metais)
Panevėžio mokymo centras E. pardavėjo-konsultanto modulinė profesinio mokymo programa Verslas ir administravimas Didmeninė ir mažmeninė prekyba Grupinio mokymosi - 1.5 (metais)
Šiaulių technologijų mokymo centras E. pardavėjo-konsultanto modulinė profesinio mokymo programa Verslas ir administravimas Didmeninė ir mažmeninė prekyba Grupinio mokymosi - 1 (metais)
Šiaulių technologijų mokymo centras Nekilnojamojo turto brokerio modulinė profesinio mokymo programa Verslas ir administravimas Didmeninė ir mažmeninė prekyba Grupinio mokymosi - 0.6 (metais)
UAB Ernadas E. pardavėjo-konsultanto modulinė profesinio mokymo programa Verslas ir administravimas Didmeninė ir mažmeninė prekyba Grupinio mokymosi - 31.5 (savaitėm)
Ukmergės technologijų ir verslo mokykla E. pardavėjo-konsultanto modulinė profesinio mokymo programa Verslas ir administravimas Didmeninė ir mažmeninė prekyba Grupinio mokymosi - 1 (metais)
Verslo ir svetingumo profesinės karjeros centras E. pardavėjo-konsultanto modulinė profesinio mokymo programa Verslas ir administravimas Didmeninė ir mažmeninė prekyba Grupinio mokymosi - 1.2 (metais)
Verslo ir svetingumo profesinės karjeros centras Pardavėjo konsultanto modulinė profesinio mokymo programa Verslas ir administravimas Didmeninė ir mažmeninė prekyba Grupinio mokymosi - 0.8 (metais)
Viešoji įstaiga Kelmės profesinio rengimo centras Pardavėjo konsultanto modulinė profesinio mokymo programa Verslas ir administravimas Didmeninė ir mažmeninė prekyba Grupinio mokymosi - 1 (metais)
Viešoji įstaiga Vilniaus statybininkų rengimo centras Nekilnojamojo turto brokerio modulinė profesinio mokymo programa Verslas ir administravimas Didmeninė ir mažmeninė prekyba Grupinio mokymosi - 16 (savaitėm)