Grimuotojo modulinė profesinio mokymo programa

Panevėžio mokymo centras

Mokymo įstaigaPanevėžio mokymo centras
Studijų krypties grupėMenai
Studijų kryptisMuzika ir atlikimo menas
Būtinas minimalus išsilavinimasVidurinis išsilavinimas
Studijų forma ir trukmė Grupinio mokymosi - 1 (metais)
Programos kodasP43021501
Įstaigos adresas
Panevėžio mokymo centras

Programos aprašymas

Grimuotojo modulinė profesinio mokymo programa skirta parengti kvalifikuotą darbuotoją, kuris gebėtų savarankiškai kurti personažo šukuoseną, kurti ir įgyvendinti charakterinį grimą. Programoje numatyti 2 privalomieji moduliai: Personažo šukuosenos kūrimas. Personažo charakterinio grimo kūrimas ir įgyvendinimas. Taip pat 2 pasirenkamieji moduliai: Kūrybinio grimo atlikimas, Kūno tapyba. Modulių programose numatomas teorinis ir praktinis mokymas. Asmens įgytų kompetencijų vertinimo metu vertinamos šios kompetencijos: parinkti sušukavimo ar šukuosenos stilių, atitinkantį konkretų istorinį laikotarpį; kirpti, šukuoti, dažyti vyrų, moterų, vaikų natūralius plaukus; gaminti ir prižiūrėti natūralaus ir sintetinio plauko perukus bei detales iš sintetinio ir natūralaus plauko ar kitokios medžiagos; parinkti galimus grimo įgyvendinimo būdus ir priemones; kurti grimo specialiuosius efektus.

Panašios programos kitose mokymo įstaigose

Įstaigos pavadinimas Programos pavadinimas Studijų krypties grupė Studijų kryptis Studijų forma ir trukmė
Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras Grimuotojo modulinė profesinio mokymo programa Menai Muzika ir atlikimo menas Grupinio mokymosi - 30 (savaitėm)
Panevėžio mokymo centras Grimuotojo modulinė profesinio mokymo programa Menai Muzika ir atlikimo menas Grupinio mokymosi - 1 (metais)