E. pardavėjo-konsultanto modulinė profesinio mokymo programa

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras

Mokymo įstaigaKaraliaus Mindaugo profesinio mokymo centras
Studijų krypties grupėVerslas ir administravimas
Studijų kryptisDidmeninė ir mažmeninė prekyba
Būtinas minimalus išsilavinimasVidurinis išsilavinimas
Studijų forma ir trukmė Grupinio mokymosi - 1 (metais)
Programos kodasT43041604
Įstaigos adresas
Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras

Programos aprašymas

E. pardavėjo-konsultanto modulinė profesinio mokymo programa skirta kvalifikuotam e. pardavėjui-konsultantui parengti, kuris gebėtų savarankiškai projektuoti ir kurti e. verslo formas, pirkti, priimti ir sandėliuoti prekes, parduoti prekes ir paslaugas elektroninėje aplinkoje, komunikuoti su vartotoju e. aplinkoje.

Panašios programos kitose mokymo įstaigose

Įstaigos pavadinimas Programos pavadinimas Studijų krypties grupė Studijų kryptis Studijų forma ir trukmė
Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras E. pardavėjo-konsultanto modulinė profesinio mokymo programa Verslas ir administravimas Didmeninė ir mažmeninė prekyba Grupinio mokymosi - 1 (metais)
Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras Nekilnojamojo turto brokerio modulinė profesinio mokymo programa Verslas ir administravimas Didmeninė ir mažmeninė prekyba Grupinio mokymosi - 20 (savaitėm)
Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras E. pardavėjo-konsultanto modulinė profesinio mokymo programa Verslas ir administravimas Didmeninė ir mažmeninė prekyba Grupinio mokymosi - 1.5 (metais)
Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras Pardavėjo konsultanto modulinė profesinio mokymo programa Verslas ir administravimas Didmeninė ir mažmeninė prekyba Grupinio mokymosi - 0.7 (metais)
Klaipėdos turizmo mokykla Pardavėjo konsultanto modulinė profesinio mokymo programa Verslas ir administravimas Didmeninė ir mažmeninė prekyba Grupinio mokymosi - 0.7 (metais)
Marijampolės profesinio rengimo centras E. pardavėjo-konsultanto modulinė profesinio mokymo programa Verslas ir administravimas Didmeninė ir mažmeninė prekyba Grupinio mokymosi - 1.5 (metais)
Marijampolės profesinio rengimo centras Pardavėjo konsultanto modulinė profesinio mokymo programa Verslas ir administravimas Didmeninė ir mažmeninė prekyba Grupinio mokymosi - 1 (metais)
Panevėžio mokymo centras E. pardavėjo-konsultanto modulinė profesinio mokymo programa Verslas ir administravimas Didmeninė ir mažmeninė prekyba Grupinio mokymosi - 1.5 (metais)
Šiaulių technologijų mokymo centras E. pardavėjo-konsultanto modulinė profesinio mokymo programa Verslas ir administravimas Didmeninė ir mažmeninė prekyba Grupinio mokymosi - 1 (metais)
Šiaulių technologijų mokymo centras Nekilnojamojo turto brokerio modulinė profesinio mokymo programa Verslas ir administravimas Didmeninė ir mažmeninė prekyba Grupinio mokymosi - 0.6 (metais)
UAB Ernadas E. pardavėjo-konsultanto modulinė profesinio mokymo programa Verslas ir administravimas Didmeninė ir mažmeninė prekyba Grupinio mokymosi - 31.5 (savaitėm)
Ukmergės technologijų ir verslo mokykla E. pardavėjo-konsultanto modulinė profesinio mokymo programa Verslas ir administravimas Didmeninė ir mažmeninė prekyba Grupinio mokymosi - 1 (metais)
Verslo ir svetingumo profesinės karjeros centras E. pardavėjo-konsultanto modulinė profesinio mokymo programa Verslas ir administravimas Didmeninė ir mažmeninė prekyba Grupinio mokymosi - 1.2 (metais)
Verslo ir svetingumo profesinės karjeros centras Pardavėjo konsultanto modulinė profesinio mokymo programa Verslas ir administravimas Didmeninė ir mažmeninė prekyba Grupinio mokymosi - 0.8 (metais)
Viešoji įstaiga Kelmės profesinio rengimo centras Pardavėjo konsultanto modulinė profesinio mokymo programa Verslas ir administravimas Didmeninė ir mažmeninė prekyba Grupinio mokymosi - 1 (metais)
Viešoji įstaiga Vilniaus statybininkų rengimo centras Nekilnojamojo turto brokerio modulinė profesinio mokymo programa Verslas ir administravimas Didmeninė ir mažmeninė prekyba Grupinio mokymosi - 16 (savaitėm)