Miškininkystė

Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija

Mokymo įstaigaKauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija
Studijų krypties grupėMiškininkystė
Studijų kryptisMiškininkystė
Būtinas minimalus išsilavinimasVidurinis išsilavinimas
Studijų forma ir trukmėIštęstinė - 4 (metais), Nuolatinė - 3 (metais)
Kreditai180
Programos kodas6531IX001
Įstaigos adresasKauno r. sav., Samylų sen., Girionių k., Liepų g. 1
Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija

Programos aprašymas

Būsimieji miško ūkio specialistai studijuoja taikomąją matematiką ir statistiką, bendrąją chemiją, užsienio kalbą, informacines technologijas, verslo ekonomiką ir vadybą, aplinkos apsaugą, augalų anatomiją ir morfologiją, teisės pagrindus, dirvotyrą ir žemdirbystės pagrindus, augalų sistematiką ir kt.
Praktinės studijos vyksta penkiais etapais: pažintinė, miško želdinimo, miško matavimų, medynų formavimo ir kirtimų medienos ruošos ir kita praktika, vykdoma mokomoje urėdijoje. Baigiamosios praktikos metu turimos teorinės ir praktinės žinios įtvirtinamos būsimo darbo aplinkoje – miško įmonėse, privačių miško savininkų kooperatyvuose. Praktinių studijų trukmė 26 savaitės. Jų metu įtvirtinami ir tobulinami miško veisimo, auginimo, saugojimo ir kt. darbų gebėjimai.
Miško ūkio studijų programa skirta asmenims turintiems vidurinį išsilavinimą bei siekiantiems tapti miško ūkio inžinieriais.

Panašios programos kitose mokymo įstaigose

Įstaigos pavadinimas Programos pavadinimas Studijų krypties grupė Studijų kryptis Studijų forma ir trukmė
Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija Miškininkystė Miškininkystė Miškininkystė Ištęstinė - 4 (metais), Nuolatinė - 3 (metais)