Hidrotechninė statyba

Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija

Mokymo įstaigaKauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija
Studijų krypties grupėArchitektūra ir statyba
Studijų kryptisStatyba ir statybos inžinerija
Būtinas minimalus išsilavinimasVidurinis išsilavinimas
Studijų forma ir trukmėIštęstinė - 4 (metais), Nuolatinė - 3 (metais)
Kreditai180
Programos kodas6531EX032
Įstaigos adresasKauno r. sav., Samylų sen., Girionių k., Liepų g. 1
Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija

Programos aprašymas

Būsimieji hidrotechnikos inžinieriai studijuoja braižybą, chemiją, aplinkosaugą, fiziką, informatiką, matematiką, darbų ir civilinę saugą, teisės pagrindus, užsienio kalbą ir kt.
Praktinės studijos vyksta dviem etapais: profesinės veiklos mokomoji geodezinių matavimų, inžinerinių tyrinėjimų, sausinimo-drėkinimo įrenginių ir mašinų, hidrotechninių statinių statybos ir darbų technologijos praktika bei gamybinė praktika, atliekama gamybinėse organizacijose. Praktinių studijų trukmė – 23 savaitės. Jų metu įtvirtinami ir tobulinami vandens inžinerijos objektų projektavimo, statybos ir kt. gebėjimai.
Hidrotechnikos studijų programa skirta asmenims, turintiems vidurinį išsilavinimą bei siekiantiems tapti aplinkos inžinieriais.

Panašios programos kitose mokymo įstaigose

Įstaigos pavadinimas Programos pavadinimas Studijų krypties grupė Studijų kryptis Studijų forma ir trukmė
Alytaus kolegija Statinių inžinerinės sistemos Architektūra ir statyba Statyba ir statybos inžinerija Ištęstinė - 4 (metais), Nuolatinė - 3 (metais)
Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija Hidrotechninė statyba Architektūra ir statyba Statyba ir statybos inžinerija Ištęstinė - 4 (metais), Nuolatinė - 3 (metais)
Kauno technikos kolegija Kelių inžinerija Architektūra ir statyba Statyba ir statybos inžinerija Ištęstinė - 4 (metais), Nuolatinė - 3 (metais)
Kauno technikos kolegija Statybos inžinerija Architektūra ir statyba Statyba ir statybos inžinerija Ištęstinė - 4 (metais), Nuolatinė - 3 (metais)
Klaipėdos valstybinė kolegija Statybos inžinerija Architektūra ir statyba Statyba ir statybos inžinerija Ištęstinė - 4 (metais), Nuolatinė - 3 (metais)
Panevėžio kolegija Statybos inžinerija Architektūra ir statyba Statyba ir statybos inžinerija Nuolatinė - 3 (metais)
Šiaulių valstybinė kolegija Statyba Architektūra ir statyba Statyba ir statybos inžinerija Ištęstinė - 4 (metais), Nuolatinė - 3 (metais)
Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija Išmaniųjų pastatų inžinerija Architektūra ir statyba Statyba ir statybos inžinerija Ištęstinė - 4 (metais), Nuolatinė - 3 (metais)
Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija Statinių inžinerinės sistemos Architektūra ir statyba Statyba ir statybos inžinerija Ištęstinė - 4 (metais), Nuolatinė - 3 (metais)
Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija Statyba Architektūra ir statyba Statyba ir statybos inžinerija Ištęstinė - 4 (metais), Nuolatinė - 3 (metais)