Statinių inžinerinės sistemos

Alytaus kolegija

Mokymo įstaigaAlytaus kolegija
Studijų krypties grupėArchitektūra ir statyba
Studijų kryptisStatyba ir statybos inžinerija
Būtinas minimalus išsilavinimasVidurinis išsilavinimas
Studijų forma ir trukmėIštęstinė - 4 (metais), Nuolatinė - 3 (metais)
Kreditai180
Programos kodas6531EX002
Įstaigos adresasAlytus, Studentų g. 17
Alytaus kolegija

Programos aprašymas

Studijų programos apimtis - 120 kreditų. Vienas kreditas - 40 valandų studento darbo savaitė, apimanti teorines, praktines ir savarankiškas studijas. Studijų programą sudaro 31 dalykas, suskirstyti į bendrojo lavinimo - užsienio kalba, filosofijos pagrindai, taikomieji tyrimai; inžinerijos pagrindų - fizika, statybinės konstrukcijos, geodezija, hidraulika ir aerodinamika ir kt.; specialiuosius - šildymas, vėdinimas, vandentvarka, inžinerinių sistemų montavimas, inžinerinių sistemų priežiūra, inžinerinių sistemų projektavimas ir kt.
Studijų programoje numatytos 2 mokomosios (informacinių technologijų ir geodezijos) ir 4 profesinės (paruošiamųjų darbų, santechnikos darbų, gamybinė ir baigiamoji) praktikos. Mokomosios praktikos atliekamos kolegijos laboratorijose ir lauko sąlygomis specialiai įrengtame poligone. Profesinės praktikos atliekamos įvairiose gamybinėse įmonėse ir bendrovėse, tiesiogiai susijusiose su būsima profesine veikla. Bendra praktikų trukmė - 20 savaičių.

Panašios programos kitose mokymo įstaigose

Įstaigos pavadinimas Programos pavadinimas Studijų krypties grupė Studijų kryptis Studijų forma ir trukmė
Alytaus kolegija Statinių inžinerinės sistemos Architektūra ir statyba Statyba ir statybos inžinerija Ištęstinė - 4 (metais), Nuolatinė - 3 (metais)
Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija Hidrotechninė statyba Architektūra ir statyba Statyba ir statybos inžinerija Ištęstinė - 4 (metais), Nuolatinė - 3 (metais)
Kauno technikos kolegija Kelių inžinerija Architektūra ir statyba Statyba ir statybos inžinerija Ištęstinė - 4 (metais), Nuolatinė - 3 (metais)
Kauno technikos kolegija Statybos inžinerija Architektūra ir statyba Statyba ir statybos inžinerija Ištęstinė - 4 (metais), Nuolatinė - 3 (metais)
Klaipėdos valstybinė kolegija Statybos inžinerija Architektūra ir statyba Statyba ir statybos inžinerija Ištęstinė - 4 (metais), Nuolatinė - 3 (metais)
Panevėžio kolegija Statybos inžinerija Architektūra ir statyba Statyba ir statybos inžinerija Nuolatinė - 3 (metais)
Šiaulių valstybinė kolegija Statyba Architektūra ir statyba Statyba ir statybos inžinerija Ištęstinė - 4 (metais), Nuolatinė - 3 (metais)
Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija Išmaniųjų pastatų inžinerija Architektūra ir statyba Statyba ir statybos inžinerija Ištęstinė - 4 (metais), Nuolatinė - 3 (metais)
Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija Statinių inžinerinės sistemos Architektūra ir statyba Statyba ir statybos inžinerija Ištęstinė - 4 (metais), Nuolatinė - 3 (metais)
Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija Statyba Architektūra ir statyba Statyba ir statybos inžinerija Ištęstinė - 4 (metais), Nuolatinė - 3 (metais)