sarvojimo sale klaipeda

Kai užklumpa artimojo netektis

Yra svarbių ir reikalingų dalykų, apie kuriuos nesinori kalbėti – tai laidojimo paslaugos, su kuriomis anksčiau ar vėliau susiduriame visi. Skaudžiausia, kai artimojo netektis užklumpa netikėtai. Tačiau net ir Anapilin išėjusių garbingo amžiaus senolių išlydėjimas sukelia daug streso tokios patirties neturintiems artimiesiems, kuriems tenka organizuoti laidotuves. Juk visa, kas daroma pirmą kartą, sukelia vienokių ar kitokių sunkumų – ne išimtis ir laidotuvės, kai, rodos, tiek daug kuo reikia pasirūpinti – ne tik karstu ar laidojimo urna, velionio aprengimu, pašarvojimu, giedotojais, katafalku, kapinėmis, duobės iškasimu, bet ir dokumentų sutvarkymu. 
Tokiu metu, kai norisi gedėti, sunku galvoti apie laidotuvių organizavimą, gilintis į smulkmenas, baiminantis kažką svarbaus pamiršti. Tad ar nebūtų protingiau šią naštą nuo savęs nusimesti ir pasikliauti profesionalais, kurie pasirūpins, kad visas eitųsi sklandžiai ir niekas nebūtų pamiršta?

Paprastai ritualinių paslaugų teikėjų mieste nėra itin daug. Pavyzdžiui, Klaipėdoje profesionaliai visas laidojimo paslaugas teikia trys įmonės: Akmeka, Amžiaus vartai ir Aterna. Likusieji teikia tik dalį paslaugų, pavyzdžiui, turi laidojimo namus, kuriuose teikia šarvojimo paslaugą. Pavyzdžiui, Akmeka teikia kone visas tokio tipo paslaugas – nuo mirusiojo pervežimo, aprengimo, pašarvojimo (beje, kas turėtų būti itin patrauklu – Klaipėdoje siūloma nauja šviesi sarvojimo sale), kremavimo ir laidojimo. Įmonė taip pat gamina bei prekiauja įvairiais reikmenimis – karstais, urnomis, įkapėmis, paminklais bei įrengia tradicinius kapus ir kolumbariumus. Kitaip tariant, sunkią valandą padės nuo A iki Z, tuo labiau, kad į juos galima kreiptis telefonu visą parą.

Patikėję laidojimo organizavimą specialistams, galite būti tikri, kad darbas bus atliktas smulkmeniškai kruopščiai ir tuo pačiu nepastebimai, kad netrikdytų rimties.

Tagged , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *