Šiaulių universitetas (ŠU)

Šiaulių universitetas – didžiausia aukštoji mokykla Šiaurės Lietuvoje. Universitetui priklauso 3 fakultetai ir 2 institutai, kuriuose siūloma rinktis nuolatinės ar ištęstinės formos studijų programas iš visų 6 studijų sričių: biomedicinos, fizinių, humanitarinių, socialinių, technologijos mokslų ir menų. Čia vykdomos ne tik bakalauro (pirmosios pakopos), magistrantūros (antrosios pakopos) ir doktorantūros (trečiosios pakopos) studijos, bet ir tęstinio mokymo, neformalaus visuomenės švietimo programos, papildomosios studijos, programos kolegijų absolventams, ketinantiems studijuoti magistrantūroje.

Stojantiesiems siūloma jungtinių studijų programų su Lietuvos bei užsienio šalių aukštosiomis mokyklomis, programų su gretutinėmis studijomis, kurias baigus suteikiamas dvigubas kvalifikacinis laipsnis.

Kontaktinė informacija

Adresas P. Višinskio g. 38, LT-76352 Šiauliai;
Tel. +370 41 595 755
El. paštas: studijuok@su.lt
Tinklalapis: su.lt
Facebook: Šiaulių universitetas
Priėmimo taisyklės peržiūrėti
Universiteto katedros: Edukologijos katedra, Ekonomikos katedra, Humanitarinių mokslų katedra, Informatikos katedra, Inžinerijos katedra, Muzikos pedagogikos ir vizualiųjų menų katedra, Socialinės gerovės studijų ir kūno kultūros katedra, Specialiosios pedagogikos katedra, Verslo ir viešosios vadybos katedra