LCC tarptautinis universitetas (LCC)

LCC tarptautinis universitetas siūlo 6 Bakalauro studijų programas ir dvi magistro studijų programas.

LCC tarptautinis universitetas pristato valstybės ir tarptautinių institucijų pripažintas ir akredituotas bakalauro ir magistro programas socialinių ir humanitarinių mokslų srityse. LCC – tai artes liberales švietimo modeliu paremtas universitetas, todėl kiekvieną studijų programą sudaro specialybės dalykų paketas, kuris ugdo studentų kritinį mąstymą, konfliktų valdymo įgūdžius ir padeda žvelgti į daugelio skirtingų kultūrų pasaulį iš krikščioniškos perspektyvos.

Studijų metu ugdomos komunikacijų ir lyderystės kompetencijos. Universitetines programas baigę absolventai darbe ir gyvenime taiko įgytas žinias ir analitinius įgūdžius. Daugelis steigia savo verslą, tampa aktyvūs visuomenės veikėjai.

Šalia pagrindinio specialybės dalykų paketo, studentai renkasi specialius studijų modulius, kurie tiesiogiai ar netiesiogiai siejasi su jų pasirinkta studijų kryptimi. Kai kurie studentai renkasi dvigubos specialybės studijas verslo administravimo, teologijos ir anglų filologijos kryptyse.

LCC tarptautinio universiteto magistro programos skirtos jau dirbantiems specialistams. Čia taikomas kombinuotas modelis: dalis programos praeinama pasitelkiant internetinę komunikaciją, dalis – įprastų paskaitų sesijų pagalba.

Kontaktinė informacija

Adresas Kretingos g. 36, LT-2307 Klaipėda, Lietuva
Tel. (+370 46) 31 04 60
Faks.: (+370 46) 31 05 60
El. paštas: admission@lcc.lt
Tinklalapis: http://www.lcc.lt
Facebook: LCC International University
Priėmimo taisyklės peržiūrėti