Apsipirkimas Anglijoje

Anglijoje apsipirkite pigiau

Internetas geras ir tuo, kad mums, lietuviams, suteikė galimybę pigiau įsigyti įvairių prekių iš viso pasaulio. Ypač nemažai galima sutaupyti perkant Anglijoje – iš Amazon.co.uk ar kitų didelių parduotuvių, kur nuolat pasitaiko įvairių akcijų. Na, o jei domina naudoti daiktai – puikiausias šaltinis yra ebay.co.uk turgus ir jo aukcionai, kur daugiamilijoninė Anglijos rinka gali pasiūlyti išties daug. Netingintiems pamedžioti gerų kainų, čia išties pasitaiko progų įsigyti puikios audio/video/foto įrangos, statybinių įrankių ar net baldų už juokingą kainą, kai net papildomos siuntimo išlaidos atrodo nebebaisios.

Sakysite, kad nors pirkti ir galima, problema yra daiktų parsisiuntimas. Taip, tiek ir anksčiau, tiek ir dabar vis dar galime susidurti su problema, kai pardavėjai ne visada nori siųsti prekes į Lietuvą, tačiau šiandien tai išsprendžiama dviem paprastais būdais: arba perkama Anglijoje gyvenančio draugo, giminaičio vardu, arba pasinaudojama įvairių tarpininkų (pvz., EshopWedrop), suteikiančių vietinį adresą ir parvežančių siuntas į Lietuvą, paslaugomis.

O tada belieka sulaukti įsigyto daikto. Jei prekę pirkote pasinaudodami minėtais tarpininkais, siuntos gavimas paprastai užtrunka apie savaitę ir kainuoja priklausomai nuo siuntos svorio ir gabaritų. Žinoma, pigiausia, jei prekę nuperka emigrantas draugas, kuris vėliau ją pats ir parveža. Bet tokiu atveju gali tekti labai ilgai, ypač jei draugas gimtinėn grįžta tik per šventes. Šiek tiek keblesnė situacija, jei įsigysite didelį sunkų daiktą, kurio draugas neturės galimybės pargabenti lėktuvu ar savo transportu, mat tuomet teks rinktis iš kitų variantų. Ko gero pigiausias didelių daiktų parvežimas į Lietuvą yra pasinaudojant mikroautobusais, vežančiais į Angliją keleivius ir siuntas, pavyzdžiui, keleiviupervezimai.lt. Taigi draugui Anglijoje į mikroautobusą perdavus didelę siuntą (pvz, kokį nors baldą, televizorių ar garso kolonėles), jos pervežimas iš Anglijos į Lietuvą kainuotų maždaug 20-30 eurų – o tai yra gerokai pigiau nei atvežtų kurjeris ar minėti tarpininkai.

Tagged , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *